Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme, IYZICO Ödeme Sistemleri aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.
"Ödeme" butonuna bastığınızda açıklanan bilgi ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
Sistemimiz “ GoDaddy 2048 bit SSL Sertifikası” ile güvenlik kapsamı içindedir. Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz kredi kartınıza ait bilgiler sistemimiz üzerinde kaydedilmemektedir.

Ödeme işlemine onay verdikten sonra lütfen sabırlı olunuz, işleminizin ödeme sisteminden onayı zaman alabilir.

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra siparişlerinizi iptal edilemez ya da değiştirilemez. Bu yüzden lütfen sepet içeriğinizi kontrol ettikten ve içeriğinden emin olduktan sonra işleminizi onaylayınız.

Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için sahnehayat.com'dan talepte bulunulamaz.

Etkinliğin herhangi bir şekilde iptal edilmesinden firmamız sorumlu değildir. Ancak etkinlik iptali ya da etkinlik tarihinin ertelenmesi gibi bilgiler bilet satın alırken kayıt etmiş olduğunuz telefon numaranız veya e-posta adresiniz üzerinden sizlere duyurulacaktır.

Satın alınan etkinliklerin içerik ve görselleri bizim tarafımızdan yapıldığı veya anlaşmış olduğumuz organizatör firmalarca tarafımıza iletildiği şekli ile sizlere sunulmaktadır. Etkinliklere ait iletilen içeriklerle ilgili farklılıklarından ve iletilen görsellere ait telif haklarından kaynaklı sorunlarda firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bilet satın alma işlemi sırasında adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, irtibat tercihleriniz gibi çeşitli bilgileri toplayabiliriz. Onay vererek bizimle paylaşacağınız bu bilgiler, başka hiçbir kişi ya da şirketle paylaşılmayacak, sadece ilgi alanlarınıza yönelik haber ve etkinlikler sunmak, sizi sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden haberdar etmek için kullanılacaktır.

Amacımız sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmektir. Görüş ve önerilerinizi sahnehyat@endlessarttaksim.com e-posta adresimiz üzerinden bize iletebilirsiniz.